Novinky - Vetcare

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Novinky

Aktuality
Rok 2014Novou kolegyní v našem kolektivu se stává MVDr. Ladislava Vašíčková. Pochází z Měřína u Jihlavy a po studiu Veterinární univerzity v Brně pracovala na veterinární klinice v Mělníku.
Rok 2012
V roce 2012 proběhla také modernizace RTG pracoviště na klinice v Jablonci a byl pořízen kompletní systém nepřímé digitalizace do ambulance v Železném Brodě. Od tohoto momentu disponují obě naše pracoviště kompletní digitalizací RTG obrazu. Další významnou novinkou je koupě barevného plně digitálního 3D/4D celotělového sonografu vyšší třídy Medison Sonoace. Přístroj umožňuje veškerá USG vyšetření včetně kardiologického sledování. Navíc disponuje 3D/4D sondou, což nám  vytváří možnost zobrazení prostorového obrazu v reálném čase.
Rok 2011Do našeho kolektivu se připojila další mladá kolegyně - MVDr. Jitka Zvolánková. Jitka pochází z Ústí nad Labem. Nejčastěji ji můžete potkat v doprovodu věrného přítele - psího fenky Lary.
Rok 2008 Od roku 2008 disponuje naše klinika kompletním systémem nepřímé digitalizace RTG obrazu FUJI FCR. Kromě výrazného pokroku v možnostech RTG diagnostiky si můžete odnést Váš snímek přímo na CD. 
 
 
Hledat
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky